DJI kaukosäädinten GL358WB / Phantom 3 4K yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
DJI kaukosäädinten GL358WB / Phantom 3 4K yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-DJP358RC
23,95 €
DJI kaukosäädinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GL358WB
Phantom 3 4K
Phantom 3 Standard
Phantom 3 4K
Phantom 3 Standard
Korvattavat DJI kaukosäädinten alkuperäisakut
LGABB4186
RC03012
RC03012
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI kaukosäädinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-DJP358RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150695 |
| Korvaa | LGABB4186 / RC03012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 68.54 x 37.00 x 19.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |