DJI kameroiden Osmo Action 3 / Osmo Action 4 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
DJI kameroiden Osmo Action 3 / Osmo Action 4 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-DJM300MC
17,95 €
15,95 €
DJI kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Osmo Action 3
Osmo Action 4
Osmo Action 4
Korvattavat DJI kameroiden alkuperäisakut
BCX202
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DJM300MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204046 |
| Korvaa | BCX202 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.93Wh |
| Mitat | 44.40 x 34.60 x 12.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |