DJI dronen Ronin 4D / Ronin 2 yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
DJI dronen Ronin 4D / Ronin 2 yhteensopiva akku 4250mAh
In stock
- SKU
- CS-DJR200RC
223,95 €
179,95 €
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ronin 4D
Ronin 2
Inspire 2
Ronin 2
Inspire 2
Korvattavat DJI dronen alkuperäisakut
TB50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
| SKU | CS-DJR200RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 22,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208273 |
| Korvaa | TB50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 96.9Wh |
| Mitat | 116.85 x 87.30 x 36.40mm |
| Jännite | 22,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |