DJI dronen Mavic mini / Mini 2 Dual yhteensopiva akku 2350mAh
calcActive())">
DJI dronen Mavic mini / Mini 2 Dual yhteensopiva akku 2350mAh
In stock
- SKU
- CS-DJM110RC
60,95 €
50,95 €
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mavic mini
Mini 2 Dual
Mavic Mini 2 Dual
Mini 2 Dual
Mavic Mini 2 Dual
Korvattavat DJI dronen alkuperäisakut
CP.MA.00000135.01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
| SKU | CS-DJM110RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180241 |
| Korvaa | CP.MA.00000135.01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 16.92Wh |
| Mitat | 75.80 x 38.90 x 25.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |