DJI dronen Mavic 3 / Mavic 3 Pro yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
DJI dronen Mavic 3 / Mavic 3 Pro yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-DJM300RX
190,95 €
153,95 €
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mavic 3
Mavic 3 Pro
Mavic 3 Pro Cine
Mavic 3 Classic
Mavic 3 Enterprise
DJI Mavic 3
DJI Mavic 3 Cine
DJI Mavic 3 Classic
DJI Mavic 3 Enterprise
DJI Mavic 3 Pro Cine
Mavic 3 Pro
Mavic 3 Pro Cine
Mavic 3 Classic
Mavic 3 Enterprise
DJI Mavic 3
DJI Mavic 3 Cine
DJI Mavic 3 Classic
DJI Mavic 3 Enterprise
DJI Mavic 3 Pro Cine
Korvattavat DJI dronen alkuperäisakut
BWX260-5000-15.4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
| SKU | CS-DJM300RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187011 |
| Korvaa | BWX260-5000-15.4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 77.0Wh |
| Mitat | 125.20 x 57.00 x 42.00mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |