DJI dronen Matrice 300 / Matrice 300 RTK yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
DJI dronen Matrice 300 / Matrice 300 RTK yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-DJR300RC
682,95 €
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Matrice 300
Matrice 300 RTK
Matrice 300 RTK
Korvattavat DJI dronen alkuperäisakut
CP.EN.00000262.01
TB60
TB60
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
| SKU | CS-DJR300RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 52,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216261 |
| Korvaa | CP.EN.00000262.01 / TB60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 311.52Wh |
| Mitat | 162.80 x 92.20 x 66.90mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |