Dirt Devil EVO M678 akku 1500mAh / 10.80Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dirt Devil imurien kanssa:
EVO M678
M678
M678
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dirt Devil imurien alkuperäisakut:
GPHC152M07
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-DM6780VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064015 |
| Korvaa | GPHC152M07 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 49.20 x 42.20 x 28.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |