Dimeq EK606 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Dimeq:
EK606Hellige:
Cardiotest EK53Cardiotest EK56)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Dimeq:
120031BATT/110031
Hellige:
110031120031
BATT/110031)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-DEK606MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108856 |
| Korvaa | 120031 / BATT/110031 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 64.8Wh |
| Mitat | 255.00 x 67.00 x 23.15 mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |