Digi tutkimuslaitteen Connect Sensor+ yhteensopiva akku 14500mAh
calcActive())">
Digi tutkimuslaitteen Connect Sensor+ yhteensopiva akku 14500mAh
In stock
- SKU
- CS-DCS760SL
44,95 €
Digi tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Connect Sensor+
Korvattavat Digi tutkimuslaitteen alkuperäisakut
76000912
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Digi tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-DCS760SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166399 |
| Korvaa | 76000912 |
| Kapasiteetti (mAh) | 14500mAh / 104.4Wh |
| Mitat | 62.50 x 66.10 x 33.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |