Dewalt DW920 Ni-MH 7,2 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Dewalt yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Dewalt malleihin:
DW920K
DW920K2
DW920K-2
DW925K
DW925K-2
DW968K
DW920K2
DW920K-2
DW925K
DW925K-2
DW968K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt alkuperäisakut:
DE9057
DE9085
DW9057
DE9085
DW9057
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DWE920PW |
|---|---|
| EAN | 4894128054825 |
| Mitat | 78.60 x 65.60 x 109.40mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | DE9057 / DE9085 / DW9057 / A9263 / DC9096 / DE9039 / DE9095 / DE9096 / DE9503 / DW9095 / DW9096 / DW9098 / 152250-27 / 397745-01 / DC9071 / DE9037 / DE9071 / DE9074 / DE9075 / DE9501 / DW9071 / DW9072 / DC9099 / DC9091 / DE9038 / DE9091 / DE9092 / DE9094 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |