Dewalt DC855 Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Dewalt yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Dewalt malleihin:
DC750KA
DC855KA
DW050
DW050K
DW902
DW926
DW926K
DW926K-2
DW955
DW955K
DW955K-2
DC855KA
DW050
DW050K
DW902
DW926
DW926K
DW926K-2
DW955
DW955K
DW955K-2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt alkuperäisakut:
DE9036
DE9061
DE9062
DW9061
DW9062
DE9061
DE9062
DW9061
DW9062
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEW855PW |
|---|---|
| EAN | 4894128054870 |
| Mitat | 80.90 x 80.28 x 106.85mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | DE9036 / DE9061 / DE9062 / DW9061 / DW9062 / DC9062 / DC9096 / DE9039 / DE9095 / DE9096 / DE9503 / DW9095 / DW9096 / DW9098 / 152250-27 / 397745-01 / DC9071 / DE9037 / DE9071 / DE9074 / DE9075 / DE9501 / DW9071 / DW9072 / DC9099 / DC9091 / DE9038 / DE9091 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |