Deviser tutkimuslaitteen DS2000 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Deviser tutkimuslaitteen DS2000 yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-DRS200SL
57,95 €
Deviser tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DS2000
Korvattavat Deviser tutkimuslaitteen alkuperäisakut
B201J001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Deviser tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-DRS200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154549 |
| Korvaa | B201J001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 70.70 x 49.45 x 12.32mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |