Dentsply Smartlite Curer akku 300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dentsply lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Smartlite Curer
SmartLite PS
SmartLite PS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dentsply lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
GP50NH4SMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-DSC504MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134046 |
| Korvaa | GP50NH4SMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.44Wh |
| Mitat | 58.45 x 20.80 x 10.68mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |