Dentsply RayPex 5, Ray-Pex 5, Ray-Pex 5 Apex akku 900mAh
calcActive())">
Dentsply RayPex 5, Ray-Pex 5, Ray-Pex 5 Apex akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-DSC500MD
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Dentsply:
RayPex 5Ray-Pex 5
Ray-Pex 5 Apex
VDW:
Raypex 5)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Dentsply:
GP75AAAH3TMJV040141000507
VDW:
0520468141 000 507
141000507
85AAAHC
91505801
GP75AAAH3TMJ)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-DSC500MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145998 |
| Korvaa | 85AAAHC / 0520468 / 141 000 507 / 141000507 / GP75AAAH3TMJ / 91505801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.24Wh |
| Mitat | 45.18 x 21.40 x 19.54mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |