Denso PLC VS-6556GM / VS-6556E yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Denso PLC VS-6556GM / VS-6556E yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-DNS608SL
24,95 €
Denso PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VS-6556GM
VS-6556E
VS-6556G
04E-122
VM-6083D
VS-G
VM-60B1D
VS-6556E
VS-6556G
04E-122
VM-6083D
VS-G
VM-60B1D
Korvattavat Denso PLC alkuperäisakut
410076-0230
410679-0010
LS17500-DSR
410611-0012
410076-0210
410076-0270
410076-0240
410611-0070
410076-0170
HS-E17500
410679-0010
LS17500-DSR
410611-0012
410076-0210
410076-0270
410076-0240
410611-0070
410076-0170
HS-E17500
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Denso PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä t…
| SKU | CS-DNS608SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204947 |
| Korvaa | 410076-0230 / 410679-0010 / LS17500-DSR / 410611-0012 / 410076-0210 / 410076-0270 / 410076-0240 / 410611-0070 / 410076-0170 / HS-E17500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 12.6Wh |
| Mitat | 51.00 x 18.50 x 17.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |