Denso B-60N, BHT 8000, BHT-6000 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Denso viivakoodinlukijoiden kanssa:
B-60N
BHT 8000
BHT-6000
BHT 8000
BHT-6000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Denso viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
DS-60M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-BHT60BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049814 |
| Korvaa | DS-60M |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 47.12 x 21.73 x 12.91mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |