DENON langattomien kuulokkeiden AH-GC30 yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
DENON langattomien kuulokkeiden AH-GC30 yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-DGC300SL
15,95 €
DENON langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AH-GC30
Korvattavat DENON langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
PT403648
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DENON langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-DGC300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187127 |
| Korvaa | PT403648 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 49.50 x 36.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |