DeLorme navigaattorin AG-008727-201 / INCRH20 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
DeLorme navigaattorin AG-008727-201 / INCRH20 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-DNR250SL
17,95 €
DeLorme navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AG-008727-201
INCRH20
INRCH25
InReach Explorer
inReach SE
Q639603N
T7V1315
INCRH20
INRCH25
InReach Explorer
inReach SE
Q639603N
T7V1315
Korvattavat DeLorme navigaattorin alkuperäisakut
MYT783968
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DeLorme navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-DNR250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139362 |
| Korvaa | MYT783968 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 63.60 x 33.25 x 8.04mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |