Dell XPS L421X Ultrabook Akku 4600 mAh - musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio XPS 14
XPS 14 L421X Ultrabook
XPS 14 Ultrabook
XPS 14 L421X Ultrabook
XPS 14 Ultrabook
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
4RXFK
C1JKH
C1JKH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEL421NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080299 |
| Mitat | 326.12 x 95.71 x 9.09mm |
| Korvaa | 4RXFK / C1JKH / FFK56 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 68.08Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |