DELL XPS 18, XPS 18-1810 akku 4600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 18
XPS 18-1810
XPS 18-1810
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
4DV4C
D10H3
D10H3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEP180NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093794 |
| Mitat | 362.00 x 152.00 x 5.52mm |
| Korvaa | D10H3 / 4DV4C / 63FK6 / 04DV4C / 063FK6 / 0D10H3 / B07J3CHXGL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 68.08Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |