Dell XPS 15z, L511Z akku 4400mAH / 64Wh mAh - Musta
calcActive())">
Dell XPS 15z, L511Z akku 4400mAH / 64Wh mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DEX150NB
193,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 15z
L511Z
L511Z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
075WY2
0HTR7
0NMV5C
75WY2
NMV5C
OHTR7
0HTR7
0NMV5C
75WY2
NMV5C
OHTR7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEX150NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071839 |
| Mitat | 249.00 x 102.00 x 10.80mm |
| Korvaa | 075WY2 / 0HTR7 / 0NMV5C / 75WY2 / NMV5C / OHTR7 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |