DELL Vostro V13, Vostro V130 akku 2700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro V13
Vostro V130
Vostro V130
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0449TX
0NTG4J
0PRW6G
0NTG4J
0PRW6G
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV130NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081555 |
| Mitat | 190.64 x 190.20 x 5.33mm |
| Korvaa | T1G6P / 0449TX / CN-0449TX / PRW6G / 312-8479 / ONTG4J / OPRW6G |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 29.97Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |