Dell Vostro 1710, Vostro 1720 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Vostro 1710, Vostro 1720 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1710NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 1710
Vostro 1720
Vostro 1720
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
T117C
P721C
P722C
312-0740
312-0894
451-10611
T118C
P726C
312-0741
451-10612
T118C
P721C
P722C
312-0740
312-0894
451-10611
T118C
P726C
312-0741
451-10612
T118C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1710NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037859 |
| Mitat | 270.37 x 50.47 x 20.60mm |
| Korvaa | T117C / P721C / P722C / 312-0740 / 312-0894 / 451-10611 / T118C / P726C / 312-0741 / 451-10612 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |