Dell Vostro 1400, Inspiron 1420 akku 6600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 1400
Inspiron 1420
Inspiron 1420
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
WW116
312-0543
312-0585
FT080
451-10516
312-0584
FT095
MN151
312-0580
MN154
451-10516
312-0543
312-0585
FT080
451-10516
312-0584
FT095
MN151
312-0580
MN154
451-10516
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1420HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026488 |
| Mitat | 209.00 x 69.50 x 20.30mm |
| Korvaa | WW116 / 312-0543 / 312-0585 / FT080 / 312-0584 / FT095 / MN151 / 312-0580 / MN154 / 451-10516 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |