DELL Venue 11 Pro 7140 Tabletin Akku 5100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 11 Pro 7140
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
2H2G4
HFRC3
TXJ69
HFRC3
TXJ69
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV714SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124917 |
| Mitat | 248.80 x 79.40 x 5.10mm |
| Korvaa | HFRC3 / TXJ69 / 2H2G4 / 2H2G4 21CP5/63/105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 37.74Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |