Dell Venue 10 5000, Venue 10 5050 Akku 8600 mAh - musta
calcActive())">
Dell Venue 10 5000, Venue 10 5050 Akku 8600 mAh - musta
In stock
- SKU
- CS-DEV105SL
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Venue 10 5000
Venue 10 5050
Venue 10 5050
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
069Y4H
8WP5J
8WP5J
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV105SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118541 |
| Mitat | 229.76 x 100.82 x 4.33 mm |
| Korvaa | 8WP5J / 069Y4H |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8600mAh / 31.82Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |