DELL T06G, Venue 11 Pro 5130 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
T06G
Venue 11 Pro 5130
Venue 11 Pro 5130
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
9MGCD
XMFY3
XMFY3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV113SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105015 |
| Mitat | 232.05 x 84.37 x 4.65mm |
| Korvaa | 9MGCD / XMFY3 / 0T8NH4 / 0XMFY3 / 312-1453 / 451-BBGS / 451-BBIN / T8NH4 / VYP88 / XRXMG |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 31.82Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |