Dell Studio XPS 13, Studio XPS 1340 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Studio XPS 13, Studio XPS 1340 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1340NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio XPS 13
Studio XPS 1340
Studio XPS 1340
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0773
312-0774
P866C
P891C
T555C
T561C
P878C
PP17S
R437C
W004C
312-0774
P866C
P891C
T555C
T561C
P878C
PP17S
R437C
W004C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1340NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036531 |
| Mitat | 209.00 x 49.20 x 26.40mm |
| Korvaa | 312-0773 / 312-0774 / P866C / P891C / T555C / T561C / P878C / PP17S / R437C / W004C |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |