Dell Studio 17, Studio 1745, Studio 1747, Studio 1749, Studio P02E akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Studio 17, Studio 1745, Studio 1747, Studio 1749, Studio P02E akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1745NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio 17
Studio 1745
Studio 1747
Studio 1749
Studio P02E
Studio 1745
Studio 1747
Studio 1749
Studio P02E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0186
312-0196
N855P
N856P
M905P
U150P
U164P
Y067P
312-0196
N855P
N856P
M905P
U150P
U164P
Y067P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1745NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042563 |
| Korvaa | 312-0186 / 312-0196 / N855P / N856P / M905P / U150P / U164P / Y067P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 205.26 x 57.39 x 22.93mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |