Dell Studio 14, Studio 1435, Studio 1436 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Studio 14, Studio 1435, Studio 1436 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1435NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio 14
Studio 1435
Studio 1436
Studio 1435
Studio 1436
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
RK813
WT870
TR517
WT870
TR517
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1435NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041542 |
| Korvaa | RK813 / WT870 / TR517 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 204.39 x 57.38 x 20.46mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |