DELL puhelimen Mini 3 / Mini 3i yhteensopiva akku 920mAh
calcActive())">
DELL puhelimen Mini 3 / Mini 3i yhteensopiva akku 920mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM3SL
17,95 €
DELL puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mini 3
Mini 3i
Mini 3iX
Aero
Mini 3iw
V01B
V02B
Mini 3T1
Mini 3i
Mini 3iX
Aero
Mini 3iw
V01B
V02B
Mini 3T1
Korvattavat DELL puhelimen alkuperäisakut
H11S22
K158R
OK158R
H11B01B
D986R
K158R
OK158R
H11B01B
D986R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DEM3SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032816 |
| Korvaa | H11S22 / K158R / OK158R / H11B01B / D986R |
| Kapasiteetti (mAh) | 920mAh / 3.4Wh |
| Mitat | 45.30 x 38.98 x 5.62mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |