DELL Pro11i-2501BLK, V11P7130, Venue 11 Pro Tabletin Akku
calcActive())">
DELL Pro11i-2501BLK, V11P7130, Venue 11 Pro Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-DEV110SL
65,95 €
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Pro11i-2501BLK
V11P7130
Venue 11 Pro
V11P7130
Venue 11 Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
0VJF0X
HXFHF
VJF0X
HXFHF
VJF0X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098263 |
| Mitat | 238.50 x 72.62 x 7.08mm |
| Korvaa | HXFHF / VJF0X / 0VJF0X |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 35.89Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |