Dell Precision M3800 XPS 15 9530 Akku 5400 mAh - musta
calcActive())">
Dell Precision M3800 XPS 15 9530 Akku 5400 mAh - musta
In stock
- SKU
- CS-DEM380NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision M3800XPS 15 9530
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
TOTRMH76MVM2.5X5T0TRM245RR0H76MY07D1WJ7D1WJY758W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM380NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119456 |
| Mitat | 277.00 x 110.00 x 9.14mm |
| Korvaa | TOTRM / H76MV / M2.5X5 / T0TRM / 0H76MY / 07D1WJ / 7D1WJ / Y758W / CN-0T0TRM / OH76MV / 451-BBEK / Y757W |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 59.94Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |