DELL Precision M2800, Precision M3800, XPS 15 9530 akku 8100 mAh
calcActive())">
DELL Precision M2800, Precision M3800, XPS 15 9530 akku 8100 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM280NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision M2800
Precision M3800
XPS 15 9530
Precision M3800
XPS 15 9530
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0H76MY
245RR
7D1WJ
245RR
7D1WJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM280NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105022 |
| Mitat | 355.96 x 110.00 x 8.90mm |
| Korvaa | 0H76MY / 245RR / 7D1WJ / H76MV / Y758W / M2.5X5 / 3ICP8/57/77-2 / 07D1WJ / 701WJ / T0TRM |
| Kapasiteetti (mAh) | 8100mAh / 89.91Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |