DELL Precision 5750 / XPS 17 9700 / XG4K6 akku 8000mAh
calcActive())">
DELL Precision 5750 / XPS 17 9700 / XG4K6 akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP575NB
89,95 €
76,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision 5750 0YY3V
Precision 5750 370P9
Precision 5750 3JGT0
Precision 5750 4RWVR
Precision 5750 6MVKF
Precision 5750 9V5RY
Precision 5750 DMJ2M
Precision 5750 G6F5V
Precision 5750 GCN7X
Precision 5750 HH1N1
Precision 5750 KRDHV
Precision 5750 KVPMY
Precision 5750 M3RD4
Precision 5750 MH0GX
Precision 5750 N9KK8
Precision 5750 P2KGC
Precision 5750 P92F
Precision 5750 TJ9YX
Precision 5750 W2DMX
Precision 5750 XK9NF
XPS 17 9700
XPS 17 9700 094CK
XPS 17 9700 0VN0J
XPS 17 9700 6FNNW
XPS 17 9700 9700-2194
XPS 17 9700 9700-2200
XPS 17 9700 Core i7 RTX 2060 Max-Q
XPS 17 9700 MXCWV
XPS 17 9700 R1WMW
XPS 17 9700 RVN68
XPS 17 9700 XXFK2
XPS 17 9700 YTHR8
XPS 17 9700 i5-10300H
XPS 17 9700-C9T5T
Precision 5750 370P9
Precision 5750 3JGT0
Precision 5750 4RWVR
Precision 5750 6MVKF
Precision 5750 9V5RY
Precision 5750 DMJ2M
Precision 5750 G6F5V
Precision 5750 GCN7X
Precision 5750 HH1N1
Precision 5750 KRDHV
Precision 5750 KVPMY
Precision 5750 M3RD4
Precision 5750 MH0GX
Precision 5750 N9KK8
Precision 5750 P2KGC
Precision 5750 P92F
Precision 5750 TJ9YX
Precision 5750 W2DMX
Precision 5750 XK9NF
XPS 17 9700
XPS 17 9700 094CK
XPS 17 9700 0VN0J
XPS 17 9700 6FNNW
XPS 17 9700 9700-2194
XPS 17 9700 9700-2200
XPS 17 9700 Core i7 RTX 2060 Max-Q
XPS 17 9700 MXCWV
XPS 17 9700 R1WMW
XPS 17 9700 RVN68
XPS 17 9700 XXFK2
XPS 17 9700 YTHR8
XPS 17 9700 i5-10300H
XPS 17 9700-C9T5T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
01RR3
F8CPG
XG4K6
F8CPG
XG4K6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEP575NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165682 |
| Korvaa | XG4K6 / F8CPG / 01RR3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 91.2Wh |
| Mitat | 331.30 x 88.72 x 9.70mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |