DELL PowerEdge 4400 akku 1500mAh/9.0Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL RAID-korttien kanssa:
PowerEdge 4400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL RAID-korttien alkuperäisakut:
1242R
7142R
7142R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-RAD4400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067870 |
| Korvaa | 1242R / 7142R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 9Wh |
| Mitat | 107.80 x 88.75 x 14.80mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |