DELL PERC H710, PERC H710P, PERC H810 akku 830mAh
calcActive())">
DELL PERC H710, PERC H710P, PERC H810 akku 830mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM620BU
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL RAID-korttien kanssa:
PERC H710
PERC H710P
PERC H810
PowerEdge M620
PowerEdge R320
PowerEdge R420
PowerEdge R520
PowerEdge R620
PowerEdge R720
PowerEdge R820
PowerEdge T110 II
PowerEdge T420
PERC H710P
PERC H810
PowerEdge M620
PowerEdge R320
PowerEdge R420
PowerEdge R520
PowerEdge R620
PowerEdge R720
PowerEdge R820
PowerEdge T110 II
PowerEdge T420
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL RAID-korttien alkuperäisakut:
070K80
07VJMH
37CT1
70K80
7VJMH
H132V
T40JJ
07VJMH
37CT1
70K80
7VJMH
H132V
T40JJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-DEM620BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106951 |
| Korvaa | 7VJMH / 07VJMH / 70K80 / 070K80 / T40JJ / H132V / 37CT1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 830mAh / 3.07Wh |
| Mitat | 46.12 x 36.20 x 5.14mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |