Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S akku 2200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Mimi 9
Mimi 9n
Inspiron 910
PP39S
Inspiron Mini 9
Inspiron Mini 9n
Vostro A90
Vostro A90n
Mimi 9n
Inspiron 910
PP39S
Inspiron Mini 9
Inspiron Mini 9n
Vostro A90
Vostro A90n
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
W953G
312-0831
451-10690
451-10691
D044H
312-0831
451-10690
451-10691
D044H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM910NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025870 |
| Mitat | 140.50 x 58.40 x 21.50mm |
| Korvaa | W953G / 312-0831 / 451-10690 / 451-10691 / D044H |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |