DELL Latitude XT3 akku 3600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude XT3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
1H52F
1NP0F
37HGH
1NP0F
37HGH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEXT30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079620 |
| Mitat | 265.64 x 76.25 x 13.10mm |
| Korvaa | 1H52F / 1NP0F / 37HGH / 9G8JN / H6T9R / KJ321 / RV8MP |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |