Dell Latitude XT, latitude XT2 akku 3600mAh / 39.96Wh mAh - Musta
calcActive())">
Dell Latitude XT, latitude XT2 akku 3600mAh / 39.96Wh mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE273HB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude XT
latitude XT2
latitude XT2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
451-10498
FW273
312-0650
PU536
MR369
PU501
0PU501
0J930H
FW273
312-0650
PU536
MR369
PU501
0PU501
0J930H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE273HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071433 |
| Mitat | 264.00 x 96.80 x 13.10mm |
| Korvaa | 451-10498 / FW273 / 312-0650 / PU536 / MR369 / PU501 / 0PU501 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 36.63Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |