DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 14 7000
Latitude E7440
Latitude E7450
Latitude E7440
Latitude E7450
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
34GKR
451-BBFT
451-BBFY
F38HT
PFXCR
T19VW
451-BBFT
451-BBFY
F38HT
PFXCR
T19VW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE7440NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083351 |
| Mitat | 310.0 x 74.72 x 10.28mm |
| Korvaa | F38HT / 451-BBFT / 451-BBFY / PFXCR / T19VW / 34GKR / 0D47W / 451-BBFS / 451-BBFV / 5K1GW / C8GC5 / G0G2M / KR71X / MGH81 / XJ8TX |
| Kapasiteetti (mAh) | 6080mAh / 44.99Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |