DELL Latitude E7240, Latitude E7240 12.5, Latitude E7240 7240-2716 akku 6000 mAh
calcActive())">
DELL Latitude E7240, Latitude E7240 12.5, Latitude E7240 7240-2716 akku 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-DE7240NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E7240
Latitude E7240 12.5
Latitude E7240 7240-2716
Latitude E7240 12.5
Latitude E7240 7240-2716
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0W57CV
3G33
PT1
3G33
PT1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE7240NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113126 |
| Mitat | 281.81 x 81.00 x 9.14mm |
| Korvaa | VFV59 / WD52H / W57CV / 0W57CV / PT1 / X01 / GVD76 / KWFFN / J31N7 / HJ8KP / NCVF0 / 451-BBFX / 451-BBFT / 451-BBFV / 452-BBFY / 0J31N7 / 0KWFFN / 451-BBFW / 451-BBFY / 451-BBKI / 451-BBKJ / 451-BBQD / 9C26T / DWJHM / F3G33 / FW2NM / GD076 / GHT4X / GTWDD |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |