DELL Latitude E7240 akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E7240
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
451-BBFW
451-BBFX
9C26T
GVD76
HJ8KP
NCVF0
451-BBFX
9C26T
GVD76
HJ8KP
NCVF0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEE724NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118800 |
| Korvaa | 451-BBFW / 451-BBFX / GVD76 / HJ8KP / NCVF0 / 9C26T / WG6RP / KKHY1 / F3G33 / 0F3G33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 282.20 x 80.72 x 9.42mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |