Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 6600 mAh musta
calcActive())">
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 6600 mAh musta
In stock
- SKU
- CS-DE5420HB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 14R (5420)
Inspiron 14R (7420)
Inspiron 15R (5520)
Inspiron 15R (7520)
Latitude E5420
Latitude E5420 ATG
Latitude E5420m
Latitude E5430
Latitude E5520
Latitude E5520m
Latitude E5530
Latitude E6420
Vostro 3460
Vostro 3560
Inspiron 14R (7420)
Inspiron 15R (5520)
Inspiron 15R (7520)
Latitude E5420
Latitude E5420 ATG
Latitude E5420m
Latitude E5430
Latitude E5520
Latitude E5520m
Latitude E5530
Latitude E6420
Vostro 3460
Vostro 3560
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
04NW9
05G67C
312-1163
312-1311
451-11694
8858X
8P3YX
911MD
HCJWT
KJ321
M5Y0X
NHXVW
P8TC7
P9TJ0
PRRRF
T54F3
T54FJ
YKF0M
05G67C
312-1163
312-1311
451-11694
8858X
8P3YX
911MD
HCJWT
KJ321
M5Y0X
NHXVW
P8TC7
P9TJ0
PRRRF
T54F3
T54FJ
YKF0M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE5420HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075745 |
| Mitat | 274.50 x 53.00 x 41.98mm |
| Korvaa | 04NW9 / 05G67C / 312-1163 / 312-1311 / 451-11694 / 8858X / 8P3YX / 911MD / HCJWT / KJ321 / M5Y0X / P8TC7 / P9TJ0 / PRRRF / T54F3 / T54FJ / YKF0M / NHXVW / N3X1D |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |