Dell Latitude D810, Precision M70 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D810
Precision M70
Precision M70
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
310-5351
312-0279
C5331
F5608
G5226
Y4367
312-0279
C5331
F5608
G5226
Y4367
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM70NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024569 |
| Mitat | 184.30 x 76.70 x 22.00mm |
| Korvaa | 310-5351 / 312-0279 / C5331 / F5608 / G5226 / Y4367 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |