DELL Latitude D420, Latitude D430 akku 3600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D420
Latitude D430
Latitude D430
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
312-0444
451-10366
GG428
451-10366
GG428
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DED420MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028765 |
| Mitat | 275.80 x 86.84 x 17.29mm |
| Korvaa | 312-0444 / 451-10366 / GG428 / JG172 / 312-0445 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |