DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
calcActive())">
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL730NB
79,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 13 7300(N052L7300-D1716FCN)
Latitude 13 5300
N004L5300-D1506CN
Latitude 14 7400
N078L7400-D1716FCN
Latitude 13 7300(N050L7300-D1726FCN)
Latitude 13 5300 2-in-1
Latitude 7300-P99G
N001L5300-D1306CN
Latitude 7400-8N6DH
N014L5300-D1706FCN
N004L7400-D1506CN
Latitude 13 7300(N001L7300-D1506CN)
N049L7400-D1536FCN
Latitude 7300
Latitude 7400
Latitude 13 5300
N004L5300-D1506CN
Latitude 14 7400
N078L7400-D1716FCN
Latitude 13 7300(N050L7300-D1726FCN)
Latitude 13 5300 2-in-1
Latitude 7300-P99G
N001L5300-D1306CN
Latitude 7400-8N6DH
N014L5300-D1706FCN
N004L7400-D1506CN
Latitude 13 7300(N001L7300-D1506CN)
N049L7400-D1536FCN
Latitude 7300
Latitude 7400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
05VC2M
MXV9V
MXV9V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL730NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158530 |
| Korvaa | 05VC2M / MXV9V |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 56.24Wh |
| Mitat | 237.26 x 103.14 x 5.80mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |