DELL Latitude 7285 akku 4250mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 7285
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0WYCVV
OWYCVV
YX0XH
YXOXH
OWYCVV
YX0XH
YXOXH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL285NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143024 |
| Korvaa | YX0XH / YXOXH / OWYCVV / 0WYCVV / 0C668F / C668F / T16KJ / WYCVV |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 32.3Wh |
| Mitat | 159.80 x 112.60 x 3.38mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |