DELL Latitude 6430u akku 5600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 6430u
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
312-1424
312-1425
6FNTV
7HRJW
7XHVM
9KGF8
TRM4D
XX1D1
312-1425
6FNTV
7HRJW
7XHVM
9KGF8
TRM4D
XX1D1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE6430HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123453 |
| Mitat | 334.30 x 110.50 x 8.90 mm |
| Korvaa | 7HRJW / 312-1424 / 7XHVM / 312-1425 / 6FNTV / XX1D1 / TRM4D / 9KGF8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 62.16Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |