DELL Latitude 5288 / 5488 / 5290 / 5590 / 5280 akku 4200mAh
calcActive())">
DELL Latitude 5288 / 5488 / 5290 / 5590 / 5280 akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL528NB
59,95 €
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 12 5290
Latitude E5288
N013L5290-D1636CN
Latitude 5288
Latitude 5488
Latitude 5290
Latitude 5590
Latitude 5280
N025L5290-D1606CN
N008L5290-D1506CN
N018L5290-D1736CN
N014L5290-D1516CN
Latitude E5288
N013L5290-D1636CN
Latitude 5288
Latitude 5488
Latitude 5290
Latitude 5590
Latitude 5280
N025L5290-D1606CN
N008L5290-D1506CN
N018L5290-D1736CN
N014L5290-D1516CN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
00JWGP
0DJWGP
83XPC
93FTF
D4CMT
DJWGP
DV9NT
FPT1C
GD1JP
4YFVG
JWGP
3DDDG
0DJWGP
83XPC
93FTF
D4CMT
DJWGP
DV9NT
FPT1C
GD1JP
4YFVG
JWGP
3DDDG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL528NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152682 |
| Korvaa | 00JWGP / 0DJWGP / 83XPC / 93FTF / D4CMT / DJWGP / DV9NT / FPT1C / GD1JP / 4YFVG / JWGP / 3DDDG |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Mitat | 192.90 x 105.10 x 6.90mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |